Individuaalsed abutmendid

Individuaalsed abutmendid

Individuaalsed abutmendid

Õigesti teostatud tugivarustus tagab proteesi kõigi osade ideaalse sobivuse üksteisega. Erinevalt tavalisest abutmendist, millel on kaela piirkonnas ümar kuju, valmistatakse individuaalsed tooted ainult vastavalt kliendi parameetritele. Oma töös kasutame CAD / CAM-tehnoloogiat, mis võimaldab meil luua abutmente, mis sobivad täielikult patsiendi enda hammastega nii anatoomiliselt kui visuaalselt.

Me valmistame abutmente titaan-tsirkooniumoksiidist ja titaanist.

Freesime titaanist abutmendi spetsiaalsest toorikust - Premilled Abutment. Premilled Abutment alus on eelnevalt valmistatud ja sobib ideaalselt implantaadi platvormiga.

Kasutades digitaalset modelleerimist, luuakse CAD / CAM programmis individuaalne abutment. Seejärel asetatakse valmis struktuurkonstruktsioon virtuaalselt titaani toorikusse ja toimub freesimisprotsess.

Titaanalusel tsirkooniumoksiidist valmistatud individuaalset abutmenti kasutatakse kõige sagedamini siis, kui on vaja taastada 'naeratuse tsooni'. Tsirkooniumoksiid ühendab ideaalselt suurepärase esteetilise komponendi tugevuse ja pikaealisuse.

Individuaalse abutmendi hinnad

Töö nimetus Hind
Ühes tükis freesitud individuaalne abutment, sealhulgas kinnituskruvi (Ti) CAD/CAM
Titaan-tsirkooniumoksiidist individuaalne abutment, sealhulgas kinnituskruvi (ZrO2) CAD/CAM 90