Kunstkroonid

Kunstkroonid

Kunstkroonid

Metallokeraamilised kroonid

Meie labor tegeleb metallokeraamiliste kroonide valmistamisega. Sellest materjalist saadud proteese iseloomustab kõrge esteetilisus ja need on väga vastupidavad. Kroon imiteerib patsiendi hamba kuju ja näeb välja nagu “kork”. Valmistamisel võtame me arvesse patsiendi enda hambaemaili värvivarjundit ja väikseimaidki anatoomilisi eripärasusi, et valmistatud tooted vastaksid täielikult kliendi esteetilistele nõuetele.

Tsirkooniumkroonid

Tsirkooniumproteese iseloomustab kõrge biosobivus ja suurepärased esteetilised omadused. Me valmistame kroonid tsirkooniumist CAD / CAM-tehnoloogia abil, mis võimaldab meil tagada tooteid, mis on tugevad, vastupidavad ja mis kõige tähtsam, maksimaalselt patsiendi anatoomiale vastavad. Tsirkooniumi iseloomustab kergus ja vastupidavus deformatsioonile.

Tsirkooniumkroonid
Implantaatidel proteesimine

Implantaatidel proteesimine

Implantaatidel proteesimise tehnoloogia võib märkimisväärselt parandada patsiendi mugavust: implantaate kasutatakse nii fikseeritud proteeside alusena kui ka nende tugedena. Isegi suurte defektide korral taastatakse täielikult kaotatud hammaste funktsioon ja maksimaalselt nende kuju.

Meie labor töötab selliste süsteemidega nagu: Straumann, Ankylos, MegaGen, Nobel, Dentium, Mis ja teised.

E.max (kroonid, spoonid, vahelehed)

See on liitiumdisilikaadist mitte-metallkeraamika liik, mis on äärmiselt tugev ja kauakestev. Seda tehnoloogiat kasutatakse vahelehtede, spoonide, kroonide valmistamiseks. E.max tooted ei põhjusta patsientidel allergiat ja sellel on parimad esteetilised omadused.

E.max (kroonid, spoonid, vahelehed)

Kunstkroonide hinnad

Töö nimetus Hind
Metallokeraamiline kroon 80
Tsirkooniumkroon 90
Ajutine kroon PMMA 35
E.max kroon 110
Tsirkooniumkroon implantaadil (kruvikinnitus, kruvi ja titaanalus hinna sees) 120
Kroon implantaadil (tsementkinnitus) 90